Studenti Teološko-katehetskog odjela volontirali u Pučkoj kuhinji Zadarske nadbiskupije

"Što god učiniste jednom od ove najmanje braće, meni učiniste" (Mt 25, 45). Prepoznajući smisao ovih Gospodinovih riječi, grupa od 10 nas studenata Teološko-katehetskog odjela sudjelovala je u volontiranju u Pučkoj kuhinji Zadarske nadbiskupije u petak 15.12. 2017. Sudjelovali smo u čišćenju kuhinje i blagavaonice kako bi svi korisnici Pučke kuhinje mogli blagovati u primjerenim uvjetima, a volontiranje je uključivalo i kasnije čašćenje. U ovim danima prije Božića ovom malom gestom uljepšali smo proslavu Isusovog rođenja ne samo nama, već i korisnicima i djelatnicima Caritasa. Zahvaljujemo se našem profesoru don Ivici Jurišiću, ravnatelju Caritasa Zadarske nadbiskupije i svim drugim djelatnicima Caritasa koji su nam omogućili da mi kao budući vjeroučitelji/e ispunimo tuđa srca Kristovom ljubavi. U nadi da će nam od ovog trenutka ovakav život postati svakodnevna praksa, ostavljamo vas da uživate u fotografijama.