Prijem studenata prve godine preddiplomskog teološko-katehetskog studija

Prema kalendaru nastavnih aktivnosti u akademskoj godini 2016./2017. u ponedjeljak 3. listopada 2016. održat će se prijem studenata prve godine preddiplomskih studija.

Susret s rektoricom Sveučilišta predviđen je u Svečanoj dvorani u 9:00 za studente prve godine jednopredmetnih studija, a u 9:45 za studente prve godine dvopredmetnih studija.

Istoga dana održat će se i susret studenata s pročelnicima odjela na matičnim odjelima. Susret sa studentima Teološko-katehetskog odjela prve godine prvog (a1) predmeta dvopredmetnih studija bit će u 10:45, a susret sa studentima prve godine drugog (a2) predmeta dvopredmetnog studija u 11:45 u prostorijama Teološko-katehetskog odjela, dvorana 121, Novi kampus, Ulica dr. Franje Tuđmana 24i, 1. kat.