Predstavljanje rada Studentskog savjetovališta

Predstavljanje rada Studentskog savjetovališta 10. listopada 2022. u 14 sati, Svečana dvorana

Pozivamo sve studentice i studente prve godine studija na predstavljanje rada Studentskog savjetovališta u ponedjeljak 10. listopada u 14 sati u  Svečanoj dvorani Sveučilišta (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2).

O kvaliteti podrške profesionalnom i osobnom razvoju  koju pružamo u savjetovalištu najbolje svjedoče preporuke  stotina studenata koji su nas posjetili kao i stalno rastući interes za naše aktivnosti.

Ovom prilikom saznat ćete kako možete ostvariti pravo na prilagodbu načina studiranja, kako se javiti za individualno savjetovanje, koje vam korisne i zabavne radionice nudimo tijekom godine kao i na koji način možete postati volonter Studentskog savjetovališta.

Radujemo se susretu s vama i želimo vam uspjeh u studiju.

Studentsko savjetovalište

Više informacija o savjetovalištu dostupno je na https://savjetovaliste.unizd.hr/.

Unaprijed zahvaljujem,

Ivana Sučić Šantek, dipl.psih., stručna suradnica