Poziv studentima za provedbu dopunskih izbora za studentske predstavnike

Poziv studentima za provedbu dopunskih izbora za studentske predstavnike u Stručnom vijeću Teološko-katehetskog odjela

Sukladno odluci Sveučilišta u Zadru (KLASA: 602-04/21-06/89 URBROJ: 2198-1-79-09/21-05) obavještavaju se studenti Teološko-katehetskog odjela da će se 21. rujna 2021. godine održati dopunski izbori za studentske predstavnike u Stručnom vijeću Teološko-katehetskog odjela Sveučilišta u Zadru. Mole se zainteresirani kandidati da do 17. rujna 2021. godine pošalju na mail Tajništva odjela svoju kandidaturu koja treba sadržavati slijedeće podatke kandidata i njegovog zamjenika:

• ime i prezime;
  • matični broj studenta;
  • akademsku godinu kada su prvi puta upisali studij;
  • za koju izbornu jedinicu (sastavnicu) se kandidiraju;
  • smjer studija na kojem studiraju;
  • potpise podrške;

Kandidature se podnose na obrascima koje si mogu preuzeti na stranicama studentskog zbora https://unizd-zbor.hr/kandidirati-se-na-studentskim-izborima/.

Za studentskog predstavnika ne može se kandidirati student koji u posljednje dvije godine studija nije sakupio minimalno 60 ECTS bodova ili koji drugi put ponavlja godinu tijekom studija koji se izvodi prema propisima koji su vrijedili prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju.

Za pravovaljanost kandidature uz naprijed navedeno potrebno je prikupiti najmanje 3% potpisa podrške studenata sastavnice na kojoj se kandidat kandidira.

Glasovanje će se organizirati online 21. rujna 2021. godine od 8 do 16 sati na mail Tajništva odjela.

Pročelnik Teološko-katehetskog odjela:

doc. dr. sc. Zdenko Dundović