Povoljne cijene ulaznica za Muzej iluzija u Zadru

Poštovana,

nastavno na naš današnji razgovor u tajništvu šaljem vam nekoliko informacije, odnosno ponudu vezanu za grupnu posjetu Muzeju Iluzija vaših studenata.

·             Cijena ulaznice je 25 kn po studentu u slučaju da se skupi minimalna grupa od 10 osoba. Pojedinačna karta za svakog studenta je 40kn.

·             Ulaz za profesore je besplatan, pa u slučaju da netko od profesora bude dolazio kao voditelj grupe ili slično ulaz je besplatan.

·             Plaćanje je moguće na blagajni ili virmanom po ponudi, avansno.

-                (u slučaju plaćanja na blagajni, molimo vas da unaprijed prikupite novce od studenata kako se ne bi stvarale gužve na blagajni)

·             Termini su trenutačno slobodni tako da možemo odmah dogovoriti posjet svakog dana između 10:00 - 20:00 sati.

·             Maksimalni kapacitet muzeja je 30-40 osoba (kako se ne bi stvarale gužve kod eksponata) pa u slučaju da dogovorimo više od jedne grupe bilo bi idealno kad bi dolazak podijelili u dvije ili više grupa u razmaku od jednog sata s obzirom da razgledavanje traje u prosjeku između 45 - 55 min.

·             Ako dogovorimo više studentskih grupa (cca. 80 studenata) možemo organizirati i kratko natjecanje u slaganju naših didaktičkih igara gdje će student koji najbrže složi igru dobiti jednu igru na poklon (naravno, svaka grupa svoje natjecanje :).

Također vam mogu donjeti nekoliko plakata i flayera kako bi eventualno mogli oglasiti ovu ponudu na oglasnim pločama fakulteta te kako bi informirali studente.

Za dodatna pitanja, prijedloge i upite budite slobodni kontaktirati me u bilo koje doba dana. Ako imate neki organizacijski prijedlog za koji mislite da je zgodan te da će olakšati organizaciju posjete, slobodno recite, jer pak vi najbolje poznajte svoje studente. :)

Kontakt je u potpisu.

Srdačan pozdrav i vidimo se uskoro u muzeju :)

Paolo Tičina