Obavijest studentima i nastavnicima

Poštovani studenti i studentice, poštovani nastavnici i nastavnice!

S obzirom na to da se bliži početak akad. god. 2021./2022. s radošću vas obavještavam da će se nastava u novoj akad. god. odvijati u klasičnome obliku, kao kontaktna nastava, uz primjenu protuepidemijskih mjera i poštivanje preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (HZJZ upute) kao i sveučilišnih uputa o obavljanju nastavnih, znanstvenih i drugih sveučilišnih aktivnosti (Upute Sveučilišta).
Nastava za studente prediplomskih i integriranihg preddiplomskih i diplomskih studija počinje u utorak, 5. listopada, a za studente diplomskih studija u ponedjeljak, 11. listopada 2021. godine.
Susret sa studentima prve godine preddiplomskoga Teološko-katehetskoga studija Teološko-katehteskog odjela Sveučilišta u Zadru održat će se u ponedjeljak 4. listopada 2021. godine u 11:00 na Novome kampusu (Ul. dr. Franje Tuđmana 24i) u Dvorani 121.

Pročelnik Teološko-katehetskog odjela:
doc. dr. sc. Zdenko Dundović