Sudjelovanje na simpoziju o odnosu tržišta, cijena i vrijednosti

Doc. dr. sc. Dražen Volk sudjelovao je na simpoziju "U kakvom su odnosu tržište, cijene i vrijednosti?" koji se održao na Filozofskom fakultetu Družbe Isusove u Zagrebu 31. 1. 2014., u sklopu projekta "Praktična etika i hrabrost za opće dobro u vremenu krize. Ima li u hrvatskom društvu mjesta za vrline?", s temom izlaganja "Nietzscheova poruka o vrijednostima".

Sudjelovao je i na simpoziju "Sprachliche Konstituierung der Identität durch Emotionalität" koji je održan na Sveučilištu u Zadru od 5. do 8. lipnja 2014., u organizaciji Odjela za germanistiku s izlaganjem "Die Auslegung der Identitätsentfaltung Ernst Cassirers durch Analyse des Prozesses der Symbolisierung. Anwendung auf die Entwicklung der religiösen Identität.